Podział godzin
obowiązujący od 25 stycznia

Do czasu usunięcia awarii naszego serwisu, zapraszamy kandydatów na
info.2lokrosno.strefa.pl

UWAGA! Dostawca usług hostingowych zmienił ustawienia serwera i powiadomił że po ich stronie jest OK. Niestety musimy przebudować serwis.

II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
Awans Łukasza
   Trwają konkursy organizowane przez uczelnie wyższe umożliwiające dostanie się na studia. Do uczniów, którzy awansowali w konkursie "O Diamentowy Indeks AGH" dołączył Łukasz Korzeniowski z kl. III f (opiekun dr Agata Chodorowicz-Bak), który znalazł się wśród 60 finalistów ogólnopolskiego "Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej. Finałowy etap konkursu odbędzie się 5 marca w Krakowie.
 
"Vacuum" w Tarnowie

   Dnia 05.02.2016 roku grupa „Vacuum” w składzie:  Grzegorz Farbaniec, Łukasz Gromek, Michał Bernacki, Karolina Buczyńska, Dominika Woźniak, Izabela Niezgoda, Adrian Frydrych, Krystian Zajdel, Piotr Frydrych, Kamil Wajda wraz z opiekunem panią  mgr Anną Przybyłowicz udała się do Tarnowa na Eliminacje Regionalne 32. Przeglądu Kabaretów Amatorskich, czyli tzw. PAKI. Uczestników zapowiadała i towarzyszyła im za kulisami Ewa Błachnio z kabaretu LIMO.

Więcej…
 
Z wizytą w RMF FM

  W piątek (5.02) uczniowie naszej szkoły w ramach projektu „Zwolnieni z teorii” (realizowanego przez klasę I a) odwiedzili jedną z najpopularniejszych rozgłośni radiowych – RMF FM (Radio Muzyka Fakty). Kraków po raz kolejny odkrył przed przyszłymi dziennikarzami swoje medialne tajemnice.

Tym razem wspaniale „ugościli” nas gospodarze Kopca Kościuszki, wokół którego usytuowane jest radio. W rolę oprowadzającego wcielił się Pan Krzysztof Nepelski, Pełnomocnik ds. Relacji Instytucjonalnych. Za przygotowane wcześniej reportaże radiowe wręczył nagrody młodym dziennikarzom z klas: I c, I d i II d.

Więcej…
 
Konkurs języka niemieckiego

   Rozstrzygnięty został  etapu szkolny II Konkursu z języka niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  im. J. i W. Grimmów. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się dwoje uczniów z klas pierwszych: Artur Turek oraz Weronika Mazurek i dwie uczennice z klas drugich i trzecich: Izabela Kopczak oraz Ewelina Kilar. Etap wojewódzki konkursu, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Krosna odbędzie się 16 marca w naszej Szkole.  Gratulujemy i życzymy powodzenia. 

 
Wyniki klasyfikacji

   22 stycznia zakończył się I semestr. Wśród 572 sklasyfikowanych uczniów 72 uzyskało średnią przynajmniej 4,75 (I a - 9 uczniów, I e - 8, II a, III a - po 7), najlepszą klasą w nauce okazała się klasa I a - 4,49 oraz I e - 4,43 i I b - 4,42. Wśród klas II najlepsza była klasa  II c - 4,38, a wśród III - klasa III e - 4,35. Średni wynik szkoły - 4,12.  Najwięcej zachowań wzorowych było w klasie II e - 25 i w kl. I a - 23. Najlepszą frekwencją również wyróżniły się klasy I: I b - 97,7%, I a - 95,4% i I c - 93,4%. Średnia frekwencja w szkole - 90,16%.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 99


Google+
Udział w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym zaowocował spersonalizowanym LOGO dla szkoły z najwyższą lokatą
Portal INTERIA.PL
Newsy z Gablotki Szkolnej

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Nasi Partnerzy

  Świetny serwis dla szukających informacji o wyższych uczelniach i w ogóle o studiach

 

>>Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2015<<
>> Arkusz klasyfikacji półroczej 2015<<<
>>Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2014<<
>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2013<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2012<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2011<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2010<<<
II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting