Podział godzin
obowiązujący od 25 stycznia

Do czasu usunięcia awarii naszego serwisu, zapraszamy kandydatów na
info.2lokrosno.strefa.pl

UWAGA! Dostawca usług hostingowych zmienił ustawienia serwera i powiadomił że po ich stronie jest OK. Niestety musimy przebudować serwis.

II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
Stypendium Premiera

   Tradycyjnie pod koniec października odbywa się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W naszej szkole to zaszczytne wyróżnienie uzyskała uczennica klasy II c Magdalena Dubiel, która uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole z obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz została finalistką etapu centralnego konkursu.

Więcej…
 
Wir lieben Marl!
   Wir lieben Marl!
Grupa 15 uczniów wraz z panią Anną Hadel i panią Agatą Chodorowicz-Bąk w dniach 22-29 października przebywała w Marl w ramach wymiany z Albert Schweitzer Geschwister Scholl Gymnasium. Marl to miasto partnerskie dla Krosna, położone w Zagłębiu Ruhry  w Niemczech.
Więcej…
 
Awans szachistów
   5 listopada w "Naftówce" rozegrany został powiatowy etap Licealiady w szachach. Po niezwykle dramatycznej walce ( jak na tę dyscyplinę sportu oczywiście ) nasi szachiści zajęli II miejsce i razem z ZSP Nr 5 zakwalifikowali się do etapu rejonowego. Nasi szachiści grający w składzie: Paweł Fałatowicz, Rafał Jastrzębski, Łukasz Pawłowski i Gabriela Królicka pokonali "Naftówkę" 4:0, i "Mechanik" 4:0, zremisowali z "Kopernikiem" i "Szczepanikiem" 2:2 oraz przegrali z "Elektrykiem". W etapie rejonowym, który odbędzie się jeszcze w tym miesiącu w "Elektryku" wystąpią po 2 najlepsze drużyny z Krosna oraz powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego i strzyżowskiego.
 
Sukces siatkarzy

29 października odbył się w I LO XV Turniej Piłki Siatkowej Szkolnych Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK. Świetnie spisali się podopieczni mgr Wojciecha Wilka, którzy zdobyli I miejsce pokonując kolejno ZSP Nr 1 2:1, ZSP nr 4 2:0 i I LO 2:0. Zwycięska drużyna grała w składzie: Bartosz Zimka, Paweł Kasperkowicz, Jakub Szydło, Paweł Giemza, Michał Florek, Paweł Jakubowicz, Dominik Fafuła i Michał Zając.

Więcej…
 
Spotkanie
  W poniedziałek 9 listopada (na lekcji 6-tej) w sali numer 16, odbędzie się spotkanie uczniów zainteresowanych problematyką Honorowego Oddawania Krwi z Panem kierownikiem Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oraz wieloletnim krwiodawcą, który oddał ponad 90 litrów krwi. Zapisy na spotkanie u Pani pedagog. Jest 40 miejsc.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 99


Google+
Udział w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym zaowocował spersonalizowanym LOGO dla szkoły z najwyższą lokatą
Portal INTERIA.PL
Newsy z Gablotki Szkolnej

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Nasi Partnerzy

  Świetny serwis dla szukających informacji o wyższych uczelniach i w ogóle o studiach

 

>>Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2015<<
>> Arkusz klasyfikacji półroczej 2015<<<
>>Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2014<<
>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2013<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2012<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2011<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2010<<<
II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting