Podział godzin
obowiązujący od 25 stycznia

Do czasu usunięcia awarii naszego serwisu, zapraszamy kandydatów na
info.2lokrosno.strefa.pl

UWAGA! Dostawca usług hostingowych zmienił ustawienia serwera i powiadomił że po ich stronie jest OK. Niestety musimy przebudować serwis.

II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
Spotkanie z dziennikarzem
  10 grudnia o godz. 11.20 w sali nr 16 odbędzie się spotkanie z panem Markiem Nowickim - dziennikarzem i historykiem, znanym przede wszystkim z publikacji związanych z medycyną. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, wyróżnień m.in. za najlepsze w Polsce materiały telewizyjne poświęcone służbie zdrowia. Spotkanie, w którym będzie uczestniczyć młodzież z klasy dziennikarsko-językowej i promedycznej zostało zorganizowane dzięki staraniom ks. Tadeusza Piwińskiego i pana Arkadiusza Prajsnara.
Więcej…
 
Wyniki konkursów

   W listopadzie odbywają się liczne konkursy i olimpiady kwalifikujące na dalszy etap rywalizacji. Przedstawiamy wyniki zakończonych kwalifikacji.

Więcej…
 
Krakowska lekcja dziennikarstwa

  25 listopada 2015 r., wczesnym rankiem, blisko stu uczniów naszej szkoły (klasa Ic, Id, IIc i IId) wraz z 5 opiekunami (Pani mgr Tamara Grodecka – Zaremba, Pan mgr Zbigniew Suchodolski, Pan mgr Arkadiusz Prajsnar, ks. mgr Tadeusz Piwiński i ks. mgr Piotr Pernal) wyruszyło na wycieczkę do Krakowa. Celem eskapady były spotkania z wybitnymi ludźmi świata mediów.

Więcej…
 
II LO w Bułgarii

W dniach 15 – 21 listopada 2015 r. uczniowie II LO im. Konstytucji 3 Maja  w Krośnie: Angelika Aszklar, Wiktoria Barszczewska, Izabela Niezgoda, Gabriela Patla wraz z opiekunami:  mgr Edytą Janusz oraz mgr Ireną Kolanko wzięli udział w kolejnym spotkaniu partnerskim w ramach realizacji projektu Erasmus+ „Zawody XX i XXI wieku – czy więcej je łączy, czy dzieli?”. Spotkanie odbyło się w stolicy Bułgarii – Sofii.

Więcej…
 
Sukces dziennikarzy

  Media to IV władza. Wszyscy wiedzą o jej znaczeniu, niewielu jednak zna tajemnice jej działania. Sekrety współczesnych mediów próbują odkryć uczniowie naszej szkoły w trwającej właśnie II Olimpiadzie Wiedzy o Mediach.

Duży sukces odnieśli podopieczni mgr. Arkadiusza Prajsnara, kwalifikując się w komplecie do etapu okręgowego Olimpiady, który odbędzie się 18.12 tego roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 99


Google+
Udział w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym zaowocował spersonalizowanym LOGO dla szkoły z najwyższą lokatą
Portal INTERIA.PL
Newsy z Gablotki Szkolnej

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Nasi Partnerzy

  Świetny serwis dla szukających informacji o wyższych uczelniach i w ogóle o studiach

 

>>Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2015<<
>> Arkusz klasyfikacji półroczej 2015<<<
>>Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2014<<
>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2013<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2012<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2011<<<
>>> Arkusz klasyfikacji końcoworocznej 2010<<<
II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting